módní ikony 1

Napsal Garderobes.bloger.cz (») 17. 11. 2014 v kategorii fashion, přečteno: 440×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinefashion-icon-t-shirt.jpg

Pokud mě energie a nadšení neopustí k tomuto tématu bych se ráda vracela.Nic mě nebaví víc než sledovat reálné ženy, jejich proměny, inspirovat se jejich stylem. Samozřejmě uznávám, že jejich postavení, finance, možnosti,...jsou jinde, než u nás "smrtelníků", ale přesto. I ony se musely poprat s vlastními démony a pracovat na sobě. Takže pro mě osobně z toho vyplývá, že když něco člověk opravdu chce, upřímně po tom touží ,také pracuje, ale zároveň si cestu ke svému cíli užívá- tak to prostě jde! Následující dámy jsem vybrala zcela náhodně, protože je spousta žen, které mě inspirují, žádné pořadí není. 

1.Kelly Ozbourne

Kdo by neznal Ozbournovi? Kdo není fanoušek Ozzyho, je fanouškem jeho manželky Sharon. A já? Já poslouchám i Ozzyho, také ráda snídám při ranní show The Early Show, kde vystupuje mimo jiné i Sharon, ale koho opravdu obdivuji je Kelly. Druhá dcera, nechvalně známá díky divokým párty, tloušťce a nedostatku vkusu. Pro mě osobně, jedna z největších proměn a důkaz, že každý na sobě může pracovat, radikálně se změnit a stát se módní ikonou, po které blázní celá Amerika. Nejde jen o váhu, která se ještě čas od času trochu posune směrem, kam se asi Kelly nechce vrátit. To odpouštíme, protože víme,že  udržet se není zase taková sranda, ale přeskočit z kolonky „nejhůře oblíkaná“ do kolonky „TOP“ za takto krátkou dobu, to dokázala jenom Kelly. 

3fa6bc77961efe485922d4af1950c09b76c4b038DfbnerhFhmghKelly-osbourne-e-fashion-police-photocall-poland1-opt

2.Nicole Richie

Nicole Richie asi také znáte. Většině se při vyslovení tohoto jména vybaví spojení Nicole a Paris, dvě největší pařičky, které disponují nejen plnou peněženkou a slavným příjmením, ale také nekonečně dlouhým seznamem „zářezů“.Skandál střídal skandál a tak nějak to vypadalo, že to potrvá věčně, ale najednou je Nicole Richie někdo jiný. Co se změnilo? Především přišly děti, to pohne téměř s každým. Pak asi také věk. Co si budeme povídat, kdyby člověk tušil, jak bude každá party po třicítce bolet, užíval by si ve dvaceti mnohem víc. A tak se stalo, Nicole se usadila,napsala dvě knihy, stala se z ní matka dvou dětí, úspěšná podnikatelka, módní návrhářka a také žena , jejíž cit pro módu obdivují mnozí. A já se nedivím, málokdy šlápne vedle.

FmfcgNrtgdfgnGrdnm_2Nicole-web

3.Chiara Ferragni

Tento příběh je trochu jako o Popelce, aneb jak mladinká studentka k nesmírnému úspěchu přišla…Chiara Ferragni pochází z Itálie, kde studuje práva a kde PŘEDEVŠÍM založila v roce 2009 svůj blog - theblondesalad.. Fotila své outfity, psala o party, které navštívila nebo také o cestování. Když sečteme dohromady její skvělý vkus + úžasné fotky + opravdu velkou práci na blogu…vznikl neobyčejný úspěch. V současné době má na svém kontě dvě vlastní kolekce bot, navrhla kolekci spodního prádla pro značku YAMAMAY, spolupracuje se značkami Louis Vuitton, Burberry, Dior, Bottega Veneta….Pokud jste ji neznaly, milé čtenářky, pak neváhejte a navštivte její stránky.

1mek9i-l-330BsrhnsgfhHtgrsnrtNbgshng

A kdo je vaše MÓDNÍ IKONA?

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a pět